Grzybowo

Reklama

Pokoje Gościnne Wierszyki

Miejscowość: Zakopane

WOLNE POKOJE! Doskonała lokalizacja, zarówno do centrum miasta jak i na szlaki turystyczne.

Cena od: 40PLN osoba

 

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Nasza propozycja:

Zamknij

Grzybowo

Na wybrzeżu Morza Bałtyckiego nie brakuje miejscowości, które dość niepostrzeżenie rozwijają się w cieniu najsłynniejszych i najpopularniejszych kurortów. Do tego grona z pewnością można zaliczyć Grzybowo, leżące około 7 kilometrów od centrum Kołobrzegu.

Atrakcje turystyczne Grzybowa

Jedną z największych zalet Grzybowa jest niewątpliwie kameralna atmosfera, dzięki czemu miejsce to stanowi doskonałą propozycję na wypoczynek, zwłaszcza w rodzinnym gronie. Charakter miasteczka dodaje mu niepowtarzalnego uroku, a szerokie spektrum możliwości spędzania wolnego czasu sprawi, że niezbyt prędko zatęsknimy za wielkim kurortem.

Ogromnym atutem Grzybowa jest też fakt, że znaczna część miejscowości - podobnie jak cały pas nadmorski gminy - położona jest na Obszarze Chronionego Krajobrazu Koszaliński Pas Nadmorski, utworzonego w 1975 roku, na terenie którego można podziwiać niezwykle piękną i niemal dziewiczą przyrodę. Obszar ten został jednak powołany nie tylko w celu ochrony walorów krajobrazowych i bioróżnorodności, ale również szlaku wędrownego ptaków.

Czas spędzany w Grzybowie można urozmaicić aktywnym wypoczynkiem, w tym pieszymi i rowerowymi wycieczkami lub uprawianiem sportów wodnych. Amatorzy żeglarstwa lub windsurfingu mogą zmierzyć się z żywiołem na wodach Bałtyku lub spokojniejszego jeziora Resko, oddalonego o kilka kilometrów od miejscowości.

Podczas urlopu w Grzybowie możemy też spróbować swoich sił w jeździe konnej lub dać się ponieść beztroskiej zabawie w parku rozrywki w pobliskim Zieleniewie, podzielonym na kilka krain tematycznych, w tym wioskę indiańską, western city, motopark czy mini ZOO.

Noclegi w Grzybowie

Wśród obiektów, oferujących nocleg w Grzybowie, zdecydowany prym wiodą pensjonaty, apartamenty i wille, w których turyści coraz częściej mogą liczyć na bardzo dobry standard zakwaterowania i dostęp do rozmaitych udogodnień. Noclegi w Grzybowie oferują także kameralne pokoje gościnne i kwatery prywatne, a ponadto ośrodki wczasowe i wypoczynkowe oraz domki letniskowe, idealne dla większych grup lub rodzin z dziećmi.

fot. Pixabay

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet