Gniezno

Reklama

Domki Letniskowe Marlin

Miejscowość: Rewal

 

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Nasza propozycja:

Zamknij

Gniezno

Gniezno to historyczna stolica Polski, gdzie na każdym kroku możemy spotkać piękne zabytki i atrakcje. Na czele zabytków miasta znajduje się gotycka katedra stojąca przy głównym deptaku z charakterystycznymi drzwiami gnieźnieńskimi. Warto również zwiedzić Muzeum Początków Państwa Polskiego, by dowiedzieć się czegoś więcej o historii miasta i ludzi tam żyjących w dawnych czasach. Malowniczym miejscem jest jezioro Jelonek posiadające wokół swych brzegów asfaltowe ścieżki zachęcające do spaceru. Muzeum Archidiecezji to kolejny zabytek miasta, w którym można zobaczyć zabytkowe kielichy mszalne, cenne rzeźby sakralne itp. Pięknym miejscem jest rynek w Gnieźnie, w jego centralnej części znajduje się fontanna i półkole z herbami miast należącymi do Związku Miast Polskich. Niezwykle urokliwym miejscem jest także Dolina Pojednania. Mieści się tam piękny park z małym stawem oraz ścieżkami dla lubiących spacery. Miłośnicy kultury mogą zaś wybrać się do teatru im. Aleksandra Fredry.

fot. wikipedia

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet