Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Gdynia

Gdynia

Gdynia to nadmorska miejscowość, która wchodzi w skład Trójmiasta. Co roku przyciąga tysiące wczasowiczów chcących skorzystać z wielu atrakcji, jakie oferuje miasto. Najbardziej znanym obiektem zlokalizowanym w Gdyni jest Dar Pomorza, czyli muzeum umiejscowione na ogromnym statku. Ponadto znajduje się tutaj również najnowocześniejsza i największa w Polsce przystań jachtowa – Marina. Gdynia zaprasza przyjezdnych do licznych kin, teatrów, galerii i muzeów zlokalizowanych na jej terenie. Miejscowość posiada rozbudowane tereny spacerowe, m.in. Molo Południowe – przedłużenie Skweru Kościuszki. Jednym z ciekawszych obiektów jest Gdyńskie Akwarium – jeden z największych w Polsce ogrodów zoologicznych tego typu. Panoramę miasta można podziwiać natomiast z Kamiennej Góry. Przez Gdynię przebiegają 4 szlaki turystyczne oraz 17 tras rowerowych na terenach leśnych. Szeroka baza noclegowa gwarantuje idealną kwaterę nawet dla bardzo wybrednych wczasowiczów. 

fot. wikipedia

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet