Ełk

Reklama

Domki Letniskowe Marlin

Miejscowość: Rewal

 

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Nasza propozycja:

Zamknij

 • Siedlisko Bliżej Gwiazd

  agroturystyka
  Golubki

  80 PLN/os.

  Zimowy wypoczynek blisko natury w kameralnym siedlisku i w komfortowych warunkach.

   

Ełk

Ełk to największe miasto na Mazurach. Leży nad malowniczym Jeziorem Ełckim i jeziorem Sunowo. Wzdłuż Jeziora Ełckiego ciągnie się Promenada idealnie nadająca się na spacery. Można również wypożyczyć kajaki, łódki czy rowerki wodne lub skorzystać z kąpieliska. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Ełku. Są to ruiny starego zamku krzyżackiego. Wśród licznych zabytków miasta znajdują się neogotycka Katedra św. Wojciecha (1893) oraz najstarszy i największy w miejscowości Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa (1847-50). W zabytkowej Wieży Ciśnień mieści się Muzeum Kropli Wody. Warto wybrać się również na spacer Mostem Zamkowym oraz zobaczyć Plac Jana Pawła II – zrewitalizowany park z fontanną, muszlą koncertową oraz pomnikiem papieża. Można skorzystać także z kąpielisk miejskich i Parku Wodnego. Ełk idealnie nadaje się do uprawiania wszelkich sportów wodnych oraz wędkarstwa. Przez miasto przebiega wiele szlaków rowerowych i pieszych. 

fot. wikipedia

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet