Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Elbląg

Reklama

Pensjonat

Miejscowość: Grzybowo

Cena od: 20PLN osoba

 

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Nasza propozycja:

Zamknij

 • Bursztynowa Wydma

  pensjonat
  Sobieszewo

  50 PLN/os.

  letni basen!! ogrodzona i monitorowana posesja, 2 parkingi, duży plac zabaw, wiata grillowa.

   

Elbląg

Elbląg to urokliwa miejscowość, która dzięki swojemu położeniu u ujścia rzeki Elbląg do Zalewu Wiślanego gwarantuje malownicze, naturalne widoki. Szeroka baza noclegowa oraz gastronomiczna sprawia, że nawet najbardziej wymagający turysta znajdzie coś dla siebie. Będąc tutaj na wakacjach należy wybrać się na długi spacer po mieście i zobaczyć wszystkie zabytki. Na szczególną uwagę zasługuje katedra św. Mikołaja – najwyższy sakralny budynek w Polsce. W świątyni można zobaczyć gotycką chrzcielnicę oraz gotyckie, drewniane figury apostołów. Obowiązkowym punktem każdego turysty jest również Wieża Targowa z obwarowaniami. Warto wybrać się do Muzeum Archeologiczno-Historycznego. Idealnym miejscem na spacer jest deptak zlokalizowany na Starym Rynku, gdzie mieszczą się klimatyczne kawiarenki, restauracje oraz bary. Stary Rynek posiada także dobrze zachowany historyczny układ urbanistyczny. Na Kanale Elbląskim czeka na turystów wiele rozrywek m.in. questing oraz rejs wyjątkową wodno-trawiastą trasą. Narciarzy zaprasza wyciąg na Górze Chrobrego.

fot. wikipedia

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet