Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza

Choć Dąbrowa Górnicza jest kojarzona głównie z przemysłem, ostatnimi czasy staje się coraz bardziej popularna wśród turystów. Największą atrakcją miasta są jeziora, które noszą wspólną nazwę Pogoria. Zalewy te się idealnie przystosowane do wypoczynku oraz uprawiania sportów wodnych. Zorganizowane są także kąpieliska i znajdzie się również miejsce dla wędkarzy. Na szczególną uwagę zasługuje Pustynia Błędowska, która jest unikatowym miejscem Europy. Warto wybrać również na spacer po licznych parkach, z których największe wrażenie robi Park Zielona. W centrum znajduje się monumentalny, neogotycki kościół Matki Bożej Anielskiej z licznymi zabytkami w środku, który góruje nad miastem. Będąc w Dąbrowie, nie wolno pominąć również Muzeum Sztygarka, które prezentuje ekspozycje związane z historią i kulturą Zagłębia Dąbrowskiego. Doskonałą rozrywkę gwarantuje natomiast Park Wodny Nemo – Wodny Świat, w którego skład wchodzą kryte i odkryte baseny, sauny, dzika rzeka z gejzerami, grota solna, kręgielnia oraz liczne bary i restauracje. 


fot. wikipedia

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet