Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Dąbki

Dąbki

Dąbki charakteryzują się atrakcyjnym turystycznie układem terenu. Położenie miejscowości pozwala na korzystanie z kąpieliska morskiego. Obecność jeziora Bukowo umożliwia udział w kursie windsurfingu oraz uprawianie innych sportów wodnych. Przystań żeglarska na jeziorze pozwala na cumowanie jachtu, łodzi czy innego sprzętu pływającego. Dąbki cechują się działającym uzdrawiająco klimatem i czystością powietrza. Dzięki temu miejscowość otrzymała status uzdrowiska. Ponadto przez Dąbki biegną szlaki i ścieżki rowerowe oraz szlaki turystyczne, takie jak Koszaliński Szlak Nadmorski oraz Szlak Zabytków Średniowiecza. W zależności od zapotrzebowania turyści mogą decydować się zarówno na wynajem domku, jak i pokoju gościnnego. Kwatery są dostępne na obrzeżach Dąbków oraz bliżej morza i jeziora Bukowo. Lokalizacja umożliwia komfortowe warunki zakwaterowania w przypadku rodzinnych wakacji oraz wyjazdu większej, zorganizowanej grupy. Dąbki są idealnym miejscem na wypoczynek i rodzinne wakacje pełne turystycznych wrażeń. 

fot. wikipedia

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet