Częstochowa

Reklama

Willa Danuśka

Miejscowość: Zakopane

Ostatnie Wolne pokoje na Ferie Zimowe - Zakopane 2019 zadzwoń dziś jutro może być za późno 605520512

Cena od: 35PLN osoba

 

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Nasza propozycja:

Zamknij

 • Pensjonacik Ogrody

  agroturystyka
  Pierzchno

  30 PLN/os.

  Wypoczynek w Ogrodzie. Plac zabaw dla dzieci. Orientalny wystój i smaczne indyjskie jedzenie. Zobacz

   

Częstochowa

Największą atrakcją Częstochowy jest bez wątpienia klasztor Jasna Góra, który ściąga najwięcej turystów i pielgrzymów. Kompleks podjasnogórskich parków jest idealny na rodzinny wypoczynek. Na romantyczny spacer we dwoje zapraszają Aleje NMP, gdzie znajdziemy klimatyczne kawiarenki i fontanny. Warty odwiedzenia jest Park Miniatur Złota Góra, w którym podziwiać możemy miniatury budowli sakralnych z całego świata czy największy na świecie pomnik Jana Pawła II. Park Miniatur oferuje również szeroki wachlarz rozrywek: autodrom, salon gier, park linowy i plac zabaw dla dzieci. Ciekawym obiektem jest Muzeum Zapałek zlokalizowane w starej fabryce zapałek oraz Muzeum Kolei Warszawsko-Wiedeńskiej. Warto wybrać się też na spacer po zabytkowym Cmentarzu Żydowskim oraz zwiedzić piękne, zabytkowe kościoły i bogato zdobione, stare kamienice. 

fot. wikipedia

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet