Eholiday.pl Sp. z o.o., w skład której wchodzą trzy portale (eholiday.pl, naweekend.pl, okazje.eholiday.pl) o charakterze turystycznym jest niekwestionowanym liderem wśród serwisów noclegowych na polskim rynku internetowym.

eholiday.pl - dobry nocleg

Jako Grupa Eholiday.pl Sp. z o.o. posiadamy i zarządzamy kilkoma serwisami turystycznymi, z których największy (eholiday.pl) odwiedza miesięcznie ponad 1.000.000 milion użytkowników czyniąc go jednym z liderów branży w kraju. Działając od 14 lat na rynku staliśmy się jednym z najbardziej rozpoznawalnych serwisów turystycznych w Polsce.

W związku z rozwojem firmy oraz rozbudową usług i produktów oferowanych naszym Klientom poszukujemy Kandydatów/Kandydatki na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• Profesjonalny kontakt z Klientem (z dostarczonej firmowej bazy danych), prowadzenie rozmów z uwzględnieniem najwyższych standardów Obsługi Klienta
• Aktywne rozpoznawanie potrzeb Klientów i doradztwo w dopasowaniu oferty
• Kontakt telefoniczny i mailowy z właścicielami obiektów turystycznych, przedstawienie oferty i finalizacja zakupu usługi
• Budowanie długotrwałych, pozytywnych i partnerskich relacji z Klientami
• Realizację wyznaczonych celów sprzedażowych

Idealny Kandydat/Kandydatka posiada:

• Umiejętność aktywnego słuchania i badania potrzeb Klienta
• Otwartość i pewność siebie w komunikacji z Klientem
• Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
• Dobrą organizację pracy własnej oraz umiejętność współpracy w zespole
• Znajomość obsługi komputera w tym pakietu MS Office (Excel i Word)
• Mile widziane doświadczenie w telefonicznej Obsłudze Klienta i sprzedaży usług (znajomość technik sprzedaży)

Oferujemy:

• Pracę w partnerskiej atmosferze w zgranym zespole
• Umowę o pracę, stałą podstawę oraz jasne zasady uzyskiwania prowizji i premii uzależnionych od wyników pracy
• Szkolenie wdrażające do pracy w ramach godzin pracy oraz wsparcie Lidera Zespołu
• Samodzielne stanowisko pracy: brak automatów wybierających numery, brak pracy na skryptach, duża samodzielność w planowaniu dnia pracy, praca w stałych godzinach od poniedziałku do piątku
• Bogaty pakiet benefitów: dofinansowanie do obiadów, Prywatnej Opieki Medycznej, karty MultiSport,„owocowe czwartki”😊 oraz Ubezpieczenie Grupowe na preferencyjnych warunkach
• Pracę w firmie z solidnie usytuowaną, rozpoznawalną wśród Klientów marką na rynku

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy zapraszamy do przesłania CV na adres praca@eholiday.pl w tytule maila prosimy wpisać numer referencyjny: EBOK/WAW/2018

W CV prosimy o zamieszczenie zapisu:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) oraz zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L119 z 04.05.2016r.)."

Aby uczestniczyć w przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie: "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez podmioty ze spółki Eholiday.pl Sp. z o.o."

Informujemy kandydatów/tki:

Administratorem Danych jest EHOLIDAY.PL sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Jutrzenki 137A, 02-231 Warszawa. Bez wyraźnej zgody kandydata/tki dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 poz. 2135 z póź. zm.) oraz kandydatom/tkom przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Zgody udzielone zostają dobrowolnie poprzez zawarcie treści klauzul w dokumentach aplikacyjnych.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm innowacyjno-technologicznych w rejonie Europy. 13 lat na rynku pozwoliło nam uzyskać miano jednego z najbardziej rozpoznawalnych serwisów turystycznych w Polsce. Posiadamy i zarządzamy kilkoma serwisami turystycznymi, z których największy (eholiday.pl) odwiedza miesięcznie ponad milion użytkowników czyniąc go jednym z liderów branży w kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz rozbudową usług i produktów oferowanych naszym Klientom poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży (nr ref. EBOK/LUB/2018)

Miejsce pracy: Lublin

Zadania na tym stanowisku:

• Aktywny kontakt telefoniczny i e-mailowy z Klientem
• Rozpoznawanie potrzeb Klientów oraz budowanie trwałych i partnerskich relacji
• Sprzedaż telefoniczną produktów i usług firmy
• Realizację wyznaczonych planów sprzedaży
• Obsługę Klienta z najwyższą jakością i starannością
• Regularną aktualizację wpisów w bazie danych

Od kandydatów/ek oczekujemy:

• Pozytywnego nastawienia i motywacji do pracy
• Doświadczenia w telefonicznej sprzedaży produktów i usług
• Otwartości i pewności siebie w komunikacji z Klientem
• Umiejętności efektywnego kontaktu z Klientem (aktywnego słuchania) i pozyskiwania informacji dotyczących potrzeb Klienta
• Dobrej organizacji czasu pracy
• Znajomości obsługi komputera w tym pakietu MS Office (Excel i Word)

Oferujemy:

• Umowę o pracę na pełny etat
• Stałą podstawę oraz motywujący system wynagrodzenia dodatkowego (prowizje i premie uzależnione od wyników pracy)
• Szkolenie wdrażające w obsługę systemu, szkolenie produktowe oraz wsparcie merytoryczne
• Atrakcyjny pakiet socjalny – dofinansowanie do posiłków, "owocowe środy", dofinansowanie do karty Multisport i opieki medycznej, dogodne warunki ubezpieczenia grupowego
• Nowoczesne klimatyczne biuro
• Pracę w niekorporacyjnej atmosferze w sympatycznym zespole :)

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy zapraszamy do przesłania CV na adres praca@eholiday.pl w tytule maila prosimy wpisać numer referencyjny: EBOK/LUB/2018

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet