Reklama

Domki Przy Jeziorze

Miejscowość: Lipczynek

••• POMOST ••• ŁÓDKA ••• SILNIK ••• GRATIS ••• domki 10m od jeziora tel:793 222 232 WWW.LIPCZYNEK.PL

Cena od: 160PLN całość

 

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

 

Grupa eholiday.pl wśród najszybciej rozwijających się spółek w Europie Środkowej

28.08.2012

Grupa eholiday.pl została wyróżniona w rankingu Deloitte Techonology Fast 50 Central Europe 2012. W prestiżowym rankingu spółka znalazła się na wysokim 21. miejscu.

Grupa eholiday.pl po raz pierwszy w historii znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych z regionu Europy Centralnej (Albania, Bośnia-Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Węgry, Litwa, Łotwa, Macedonia, Mołdawia, Czarnogóra, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia). Ranking Fast 50 Central Europe oparty jest na procentowym wzroście przychodów operacyjnych ze sprzedaży z ostatnich pięciu lat. W tym roku oceniano przychody za lata 2007-11.

Grupa eholiday.pl, osiągając w tym okresie 681% wzrostu przychodów operacyjnych uplasowała się na 21. miejscu. Jest jedną z trzech przedsiębiorstw z branży turystycznej, które znalazły się w czołówce tegorocznej 13. edycji rankingu Deloitte.

- Obecność Grupy eholiday.pl w konkursie Deloitte Techonology Fast 50 Central Europe 2012 to dowód, że aspirujemy do grupy podmiotów, które przodują w zakresie nowoczesnych rozwiązań nie tylko na rodzimym rynku turystycznym. Nagrodę tę zawdzięczamy ciężkiej pracy, jaką wykonaliśmy w ostatnich latach - powiedział Mariusz Wojciechowski, prezes Grupy eholiday.pl.

- Naszą ambicją jest przekazywanie doświadczeń i pomoc w prowadzeniu działalności obiektów noclegowych, które do tej pory nie miały dostępu lub miały ograniczony dostęp do nowych technologii. Dlatego uruchomiliśmy system rezerwacji usług noclegowych skierowany do małych i średnich podmiotów. Jestem przekonany, że ten projekt przyczyni się do dalszych sukcesów naszej Grupy - dodał szef eholiday.pl.

Podstawą przyjętej przez Grupę eholiday.pl strategii jest stworzenie wiodącej na polskim rynku grupy serwisów turystycznych, prezentujących najszerszy zakres ofert związanych z wszelkimi formami turystyki i wypoczynku w Polsce.

Grupa eholiday.pl jest właścicielem 3 serwisów turystycznych (eholiday.pl, naweekend.pl oraz hotelnews.pl. Jest też organizatorem cyklu konferencji i warsztatów marketingowych Travel 2.0. Spółka obsługuje ponad 30 tysięcy obiektów noclegowych, zapewniając im wsparcie marketingowe w ramach flagowego serwisu eholiday.pl. Od niedawna Grupa eholiday.pl posiada własny system rezerwacji online adresowany do małych i średnich obiektów noclegowych z terenu Polski.

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet