Już 46 413 obiektów noclegowych

dodało się do bazy eholiday.pl.

Chcesz dodać obiekt do naszej bazy?
Możesz to zrobić na trzy sposoby:
Podaj nam swoje dane kontaktowe, oddzwonimy
lub
lub

Wypełnij formularz

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Wkrótce po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Tobą i dodamy Twój obiekt do bazy eholiday.pl

Program Poleceń Pola w tej ramce wypełnij TYLKO w przypadku, kiedy dodajesz Swój obiekt w wyniku polecenia przez zaprzyjaźniony obiekt noclegowy, biorący udział w "Programie poleceń"
Grupa eholiday.pl sp. z o.o. z siedzibą przy al. Jerozolimskie 148, 02-326 Warszawa jest Administratorem Danych ujawnionych w formularzu. Pani/Pana dane będą przetwarzane wyłącznie w celu dokonania zgłoszenia obiektu. Bez Pani/Pana zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 ze zm.). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane podawane są dobrowolnie.Masz pytania?

Zadzwoń do Biura Obslugi Klienta pod numer
+48 505 777 227
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet