Informacje o obiekcie

Adres:
Hostel Arena ul. Kochanowskiego 6, 68-100 Żagań,
woj. lubuskie, Polska

Obiekt w bazie od: 2012-06-01

Zapraszamy Państwa do Hostelu Arena, pierwszego obiektu w Żaganiu, który za niewygórowaną cenę oferuje pokoje w standardzie hotelowym.

Kierując się hasłem „cena hostelu – jakość hotelu” stawiamy głównie na komfort pokoi prywatnych. Do Państwa dyspozycji oddajemy 33 miejsca noclegowe w nowych i wygodnych pokojach jedno, dwu, trzy i cztero osobowych, w tym pokój dla osób niepełnosprawnych. Istnieje możliwość „dostawki”, co zwiększa liczbę oferowanych miejsc do 40.

Pokoje wyposażone są w nowoczesne łazienki, pościel, ręczniki, bezpłatny dostęp do Internetu, a w niedługim czasie również TV SAT. Dodatkowo zapewniamy niestrzeżony parking dla aut osobowych i autobusów, pomoc w zorganizowaniu wycieczki po mieście z przewodnikiem, informację turystyczną i kulturalną.

Na terenie Kompleksu Arena Żagań, w odległości 100m znajdują się bar i restauracja, gdzie goście hostelu mogą zjeść pyszne, domowe posiłki. Na życzenie klientów istnieje możliwość podania śniadań w budynku hostelu, w formie szwedzkiego stołu.

Ponadto ze specjalnym 50% rabatem nasi goście mogą skorzystać z bogatej oferty Basenu Arena.

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Na terenie obiektu: Bar/Restauracja (Bar, Restauracja)
  • Internet: Internet
^

Trwa ładowanie
Trwa ładowanie