Energetyk Ośrodek Wczasowo-Reakreacyjny

Wypromuj
swój obiekt!
Obiekt w bazie od: 2009-04-28
Cena od:
40 PLN (osoba) Szczegóły
Kategoria:
ośrodek wypoczynkowy
Adres:
Energetyk Ośrodek Wczasowo-Reakreacyjny
Rybitwy
12-200 Pisz
woj. warmińsko-mazurskie
Polska
Strona:
www.energetyk.mazury.info.pl
Tel.:
(87) 423-xx-xx Pokaż numer
fax:
87 423-xx-xx Pokaż numer
Ilość ocen:2 Średnia:5.14

Zobacz oceny Oceń obiekt

 • Opis

  Rodzaj pokoju Zakres cenowy Rodzaj ceny
  1 osobowe 40 PLN od osoby
  2 osobowe 40 PLN od osoby
  Ośrodek ENERGETYK jest pięknie usytuowany w 100-letnim sosnowym lesie, bezpośrednio nad jeziorem Roś, które połączone jest z jez. Śniardwy i Nidzkim (Szlak Wielkich Jezior Mazurskich).
  Ośrodek leży zaledwie 10 km od Piszu, miasta będącego ''bramą wjazdową'' do Krainy wielkich Jezior Mazurskich. Już samo jezioro Roś jest wymarzonym miejscem do uprawiania sportów wodnych. Można korzystać ze sprzętu motorowodnego.

  Ośrodek ENERGETYK leży na ponad 5 hektarowym, ogrodzonym terenie. Oferuje domki typu Mikołajki 3 (trzyosobowe, wyposażone min. w 2 tapczaniki i wersalkę, ciepłą wodę, gaz, lodówki). 21 domków posiada pełne węzły sanitarne. Oprócz tego na terenie ośrodka znajdują się sanitariaty oraz woda. Dysponujemy także miejscami pod namioty.

  Nasza kuchnia zapewnia bardzo smaczne i urozmaicone dania. Polecamy ponadto szeroki asortyment spożywczy w barze łącznie z gorącymi daniami. Ośrodek oferuje dla gości plażę, kąpielisko strzeżone (ratownik), własne molo, salę telewizyjną, boisko do siatkówki i koszykówki. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego (odpłatna)- min. rowery wodne, łodzie do wędkowania.

  Zapraszamy od weekendu majowego do końca października grupy zorganizowane i gości indywidualnych a także Organizatorów tzw. Zielonych Szkół. Posiadamy dwie duże sale mogące służyć jako klasy.
  Zakwaterowanie, wykwaterowanie:
  od 14:00 do 10:00
  Do dyspozycji gości:
  Grill, Siłownia / fitness, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Miejsce na ognisko
  Na terenie obiektu:
  Bar
  Dla zmotoryzowanych:
  Parking
  Atrakcje dla dzieci:
  Plac zabaw dla dzieci

Trwa ładowanie

Trwa ładowanie