Osypiec Gospodarstwo Agroturystyczne Mirosław Staroń

Obiekt w bazie od: 2009-01-06
Cena od:
30 PLN (osoba) Szczegóły
Kategoria:
agroturystyka
Adres:
Osypiec Gospodarstwo Agroturystyczne Mirosław Staroń
ul. Ojcowska 81
32-045 Wola Kalinowska
woj. małopolskie
Polska
email:
Zapytaj o nocleg
Strona:
www.jura.tur.pl/staron-m
Tel.:
(12) 357-xx-xx Pokaż numer
Tel. kom.:
506-241-xxx Pokaż numer
Ilość ocen:6 Średnia:8.97

Zobacz oceny Oceń obiekt

 • Opis

  Do wynajęcia: Zakres cenowy: Cena za: Ilość: Struktura:
  Pokój 2-osobowy 30 PLN osoba 2 Zobacz
  Pokój 3-osobowy 30 PLN osoba 1 Zobacz
  Pokój 4-osobowy 30 PLN osoba 2 Zobacz
  Chcielibyśmy aby Państwo bliżej poznali nasze gospodarstwo agroturystyczne i jego malownicze okolice. Oferujemy przytulne pokoje gościnne 2, 3, 4 i 5 osobowe z łazienkami WC i prysznicem. W każdym pokoju TV a także możliwość wynajęcia pokoju z balkonem z pięknym widokiem na skałki.

  Do dyspozycji gości w pełni wyposażone dwie kuchnie wraz z lodówką, salon, taras z widokiem na dolinę Słupianki, bezprzewodowy internet (Wi-Fi). Możliwość organizowania przyjęć okolicznościowych, grilla, ogniska, zabaw dla dzieci. Dla większych grup możliwość zorganizowania wyżywienia.

  W sąsiedztwie dom noclegowy, istnieje możliwość zakwaterowania całego autokaru. Na terenie naszego ośrodka znajduje się duży plac rekreacyjny gdzie można zorganizować dzieciakom rożnego rodzaju gry i zabawy (piłka nożna, badminton itp.) Najmłodszym gościom polecamy karuzelę, gry i zabawy na świeżym powietrzu, starszym miejsce z paleniskiem, grilla, duży taras z ławeczkami, huśtawką - idealne do wieczornych biesiad.

  Odpoczynek w pięknej miejscowości leżącej na skraju Ojcowskiego Parku Narodowego. Dom znajduje sie u wylotu wąwozu Słupianka pośród malowniczych skał wapiennych, na żółtym szlaku, Brama Krakowska- Pieskowa Skała. Proponujemy piesze i rowerowe wędrówki żółtym szlakiem i dolinami: Sąspowską, Zachwytu, Prądnika i szlakiem rowerowym. Podziwianie zabytków jak i wspaniałej przyrody otaczającej nasze gospodarstwo.

  Zapraszamy wszystkich, którzy poszukują miejsca do odpoczynku z dala od zgiełku, hałasu i ruchu ulicznego, do miejsca pełnego niepowtarzalnych widoków, z czystym, świeżym powietrzem. Nasze gospodarstwo agroturystyczne jest malowniczo położone w pięknej i spokojnej okolicy, graniczącej z Ojcowskim Parkiem Narodowym.

  W pobliżu przebiegają szlaki turystyczne. Dom nieopodal lasu, otoczony licznymi polanami, dolinami i pagórkami, z których rozciąga się widok na przepiękną panoramę tworzą bajeczną atmosferę. Wokoło dużo zieleni i miejsca na odpoczynek lub zabawy. Latem można się wybrać na grzyby, jagody lub po prostu na spacer do lasu. Organizujemy jak już wspomniano ogniska lub biesiady z grillem.

  Na terenie karuzela i plac rekreacyjny, co pozwala na spokojne i radosne spędzenie wypoczynku z dziećmi. Dla osób zwiedzających doskonała baza wypadowa do Krakowa, Wieliczki, Olkusza. W pobliżu sklep. Na terenie bezpłatny parking. Organizujemy bale sylwestrowe lub inne imprezy okolicznościowe np. dzień dziecka. Mile widziane rodziny, grupy, wycieczki, na zimowiska lub wakacje.

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY

  Regulamin Gospodarstwa Agroturystycznego
  „OSYPIEC”.

  1) Doba Hotelowa trwa od godziny 14:00 (w dniu przyjazdu) do godziny 12:00 dnia następnego. (możliwe odstępstwa po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem).
  2) Możliwość przedłużenia pobytu ponad okres wskazany przez gościa powinien być zgłoszony właścicielowi do godziny 22:00 dnia, w którym upływa okres najmu. Przedłużenie pobytu nastąpi w miarę posiadania miejsc noclegowych.
  3) Gość nie może przekazywać, udostępniać wynajmowanego pokoju innym osobom nawet jeśli nie upłynął okres za który zapłacił.
  4) Gość jest zobowiązany do poinformowania o przyjmowaniu gości nie będących klientem gospodarstwa. Osoby te mają obowiązek opuszczenia obiektu do godziny 21:00.
  5) Na terenie obiektu obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godziny 22:00 do godziny 6:00 dnia następnego. Właściciel zastrzega sobie możliwość odstępstw w przypadku gdy na terenie obiektu organizowana jest impreza okolicznościowa.
  6) Właściciel nie odpowiada za rzeczy wartościowe, pieniądze itp. pozostawione bez nadzoru w domu noclegowym, pokojach i miejscach ogólnodostępnych.
  7) Gość ponosi odpowiedzialność za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych na terenie gospodarstwa z jego winy. Za szkody wyrządzone przez osoby niepełnoletnie odpowiadają prawni opiekunowie.
  8) W gospodarstwie obowiązuje zakaz palenia tytoniu na terenie całego obiektu.
  9) W gospodarstwie obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt.
  10) Każdy z Państwa otrzymuje wraz z kluczem do pokoju, również klucze do drzwi wejściowych co implikuje do ich zamykania, za każdym razem podczas opuszczania budynku.
  11) Podczas pobytu gości możemy wejść do Państwa pokoju jeżeli zajdzie nieprzewidziana potrzeba (ulewa, awaria wody, prądu, zamknięcia okien itp. )
  12) Prosimy o zachowanie należnej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania pokoju.
  13) W godzinach ciszy nocnej osoby korzystające z usług gospodarstwa mają obowiązek zachowywania się tak aby nie zakłócać spokoju innych gości.
  14) Warunkiem rezerwacji wypoczynku jest wpłata zaliczki.
  15) Rozliczenie za pobyt następuje w dniu przyjazdu z góry.
  16) W przypadku zmiany terminu rezerwacji przez wynajmującego lub całkowitej rezygnacji z pobytu z przyczyn niezależnych od nas zaliczka nie podlega zwrotowi.
  17) Prosimy dbać o porządek w domu, pokojach, kuchniach, łazienkach we własnym zakresie.
  18) Prosimy o utrzymywanie czystości i nie niszczenie umeblowania.
  19) Osobom awanturującym się właściciel ma prawo wymówić pokój w trybie natychmiastowym bez zwrotu dokonanych wcześniej opłat.
  20) Na początku i na końcu pobytu dokonana zostanie inwentaryzacja i sprawdzenie stanu pomieszczeń wraz z ich wyposażeniem.
  21) Gość zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu gospodarstwa oraz zasad związanych z bezpieczeństwem przeciw pożarowym.
  22) Właściciele służą wyjaśnieniami, radą we wszystkich spornych kwestiach dotyczących regulaminu.

  Życzymy miłego pobytu
  Zakwaterowanie, wykwaterowanie:
  od 14:00 do 10:00
  Do dyspozycji gości:
  Grill, Miejsce na ognisko
  Udogodnienia:
  Możliwość zlecenia prasowania
  Dla zmotoryzowanych:
  Parking
  Atrakcje dla dzieci:
  Plac zabaw dla dzieci (Huśtawka, Zjeżdżalnia, Karuzela)
  Dla biznesu:
  Sala konferencyjna
 • Struktura obiektu i ceny

 • Zapytaj o nocleg

  Odśwież obrazek

  Czy wiesz, że możesz wysłać to samo zapytanie do wielu obiektów
  jednocześnie?

  Sprawdź usługę Zapytanie zbiorcze!

  Usługa „Zapytanie zbiorcze” wymaga zalogowania do konta użytkownika w serwisie eholiday.pl


Trwa ładowanie

Trwa ładowanie