Obiekty promowane w najbliższej okolicy
Jesteś niezalogowany

Noclegi Sianożęty

i okolica
Znaleziono obiektów: 76

Kliknij interesujący Cię obiekt na mapie, aby sprawdzić jego szczegóły

  Informacja o miejscowości: Sianożęty to niewielka, nadmorska wieś, leżąca w bezpośrednim sąsiedztwie Ustronia Morskiego. Pierwsze wzmianki historyczne na temat miasteczka datowane są na połowę XIII wieku. W tym czasie, podobnie jak przez kilka kolejnych stuleci, Sianożęty były wyraźnie podzielone na część rybacką i rolniczą, natomiast rozwój turystycznego potencjału miejscowości nastąpił na początku XX wieku.

Noclegi w Sianożętach
Obecnie miasteczko każdego roku zyskuje na popularności, a co się z tym wiąże, również oferta noclegowa Sianożęt staje się coraz ciekawsza i bardziej urozmaicona. Wśród obiektów ją tworzących na wyróżnienie zasługują z pewnością komfortowe ośrodki wypoczynkowe, często dysponujące również basenami i infrastrukturą sportową. Warto jednak pamiętać, że w sezonie letnim można w nich spotkać grupy kolonijne, które z reguły nie należą do cichych i spokojnych.
Poszukując oferty noclegu w Sianożętach w bardziej kameralnym otoczeniu, warto zastanowić się nad pobytem w kwaterze prywatnej, pokoju gościnnym lub eleganckim pensjonacie. Alternatywną propozycją noclegu w Sianożętach mogą być także wolnostojące, kilkuosobowe domki letniskowe, idealne dla rodzin z dziećmi, gwarantujące swobodę i niezbędną przestrzeń.

Sianożęty na kilka sposobów
Niekwestionowanym symbolem Sianożęt jest piękna, szeroka i piaszczysta plaża. W tym miejscu miłośnicy sportów wodnych mogą z powodzeniem pielęgnować swoje pasje, dzieciom trudno będzie oprzeć się licznym dostępnym na niej atrakcjom, z kolei spragnieni słodkiego lenistwa mogą bez ograniczeń oddawać się beztroskim kąpielom słonecznym.
Nie sposób nie wspomnieć, że w Sianożętach panuje specyficzny mikroklimat, a powietrze silnie nasycone jodem korzystnie wpływa na samopoczucie wczasowiczów. Podczas pobytu można również wybrać się na wycieczkę trasą, stanowiącą fragment Międzynarodowego Szlaku Pieszego. W pobliskiej stadninie można doskonalić swoje umiejętności jeździeckie, a lubiącym wyzwania poleca się udział w spływie kajakowym Parsętą przepływającą przez oddalony o 10 kilometrów Kołobrzeg.
Sianożęty cieszą się coraz większą popularnością i umacniają swoją pozycję na turystycznej mapie kraju. Mimo to miejscowość nie straciła wyjątkowego charakteru, przyciąga kameralną atmosferą i zachwyca pięknem otaczającej przyrody. Sianożęty to niewątpliwie obowiązkowy cel podróży dla każdego amatora wypoczynku nad Bałtykiem.
 • Nemo Ośrodek Wczasów Rodzinnych

  rodzaj: ośrodek wypoczynkowy
  miejscowość: Sianożęty

  Promocja! 22-29 czerwiec 2014 dzieci do 10 roku życia gratis. Ostatnie wolne miejsca, zapraszamy!

  Zapraszamy Rodziny z dziećmi na rodzinne wczasy nad morzem! Ośrodek wczasowy "Nemo" jest największym tego typu obiektem rekreacyjno-wczasowym w Sianożętach!

  • Film
  • Super
  • Struktura
  Ocena: 10.00/10
  Dodaj / usuń ze schowka
  1
 • Ośrodek Wypoczynkowy Ewa - Domki

  rodzaj: domek kempingowy
  miejscowość: Ustronie Morskie (Sianożęty: 1.7km do centrum)

  Ośrodek w bezpośrednim sąsiedztwie basenów GOSiR. Hasło eholiday -pakiet biletów gratis. 608-303-110

  Ośrodek Ewa to 20 drewnianych domków z tarasami. 15 domków 4-osobowych, dwupokojowych . 5 domków 5-osobowych, trzypokojowych. W bezpośrednim sąsiedztwie baseny.

  • Film
  • Super
  • Struktura
  Brak ocen
  Dodaj / usuń ze schowka
  2

Nocleg Sianożęty

i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 20 z 76 w Sianożętach