Ośrodek Wczasowy Energo-Tour

Wypromuj
swój obiekt!
Obiekt w bazie od: 2009-02-25
Kategoria:
ośrodek wypoczynkowy
Adres:
Ośrodek Wczasowy Energo-Tour
Sieraków
64-410 Sieraków
woj. wielkopolskie
Polska
Tel.:
(61) 850-xx-xx Pokaż numer
Tel.:
(61) 295-xx-xx Pokaż numer
Brak ocen

Oceń obiekt

 • Opis

  sala klubowa ze stołem bilardowym

  Centrum Konferencyjno - Wypoczynkowe "Energo - Tour" to obiekt całoroczny o standardzie europejskim. Położony jest 70 km na północny zachód od Poznania, nad brzegiem Jeziora Jaroszewskiego w zacisznym zakątku Sierakowskiego Parku Krajobrazowego. Jest to jedno z najpiękniejszych miejsc do wypoczynku w Wielkopolsce. Obiekt posiada bezpośredni dostęp do jeziora.
  Centrum jest idealnym miejscem do wypoczynku, organizacji kursów, szkoleń branżowych, seminariów, spotkań integracyjnych, incentive travel. Obiekt posiada 55 miejsc noclegowych: 25 pokoi 1 osobowych, 4 pokoje 2 osobowe oraz 5 apartamentów (dwie sypialnie, pokój dzienny, kuchnia, łazienka).
  Obiekt dysponuje 2 klimatyzowanymi salami konferencyjno szkoleniowymi dla 20 i 40 osób, wyposażonymi w sprzęt audiowizualny, kameralną salę biznesową na 18 osób oraz klimatyzowaną, elegancką restaurację i salę kominkową z przepiękną panoramą Jeziora Jaroszewskiego.
  Do dyspozycji gości sauna, drink - bar "Pod dobrą muchą", sala klubowa ze stołem bilardowym, grillowisko, wypożyczalnia sprzętu pływającego, rowerów oraz skuterów, asfaltowy kort, boisko do gry w siatkówkę lub koszykówkę.
  WARTO ZOBACZYĆ w pobliżu:
  w Sierakowie Wlkp. - jedna z najokazalszych świątyń późnorenesansowych w Polsce, zamek z XVI w., zbór ewangelicki oraz zabytkowa stadninę koni.
  Miedzyrzecki Rejon Umocniony - bezcenny zabytek sztuki fortyfikacyjnej XX w. w Polsce i jeden najciekawszych tego typu obiektów w Europie. Dla zwiedzających przygotowano podziemną trasę turystyczną. Tu również mieści się rezerwat największej w Europie kolonii nietoperzy
  Goscikowo-Paradyz – wspaniały, barokowy, pocysterski kompleks klasztorny
  Miedzychód – miejscowość o zabytkowym układzie urbanistycznym. Jego główną atrakcja jest tzw. „laufpompa” – lecznicze źródło artezyjskie ujęte w ozdobną, żeliwną pompę, bijące z głębokości ok. 90 metrów.
  W trosce o przyrodę na obszarze Sierakowskiego Parku Krajobrazowego utworzono pięć rezerwatów chroniących unikatową florę i faunę: „Buki nad Jeziorem Lutomskim”, „Czaple Wyspy”, „Cegliniec”, „Mszar nad Jeziorem Mnich”, „Kolno Miedzychodzkie”.
  W ich pobliżu poprowadzono liczne szlaki spacerowe i utworzono europejską trasę rowerową
  Zakwaterowanie, wykwaterowanie:
  od 14:00 do 10:00
  Do dyspozycji gości:
  Grill, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Sauna, Miejsce na ognisko
  Na terenie obiektu:
  Bar
  Dla biznesu:
  Sala konferencyjna

Nasza propozycja:

  
 • Dom Do Wynajęcia

  dom do wynajęcia
  Lutol Mokry cena od 30 PLN/os.

  CICHA SPOKOJNA OKOLICA,SAUNA I KOMINEK,MIEJSCE IDEALNE DO WYPOCZYNKU,DOOKOŁA PIĘKNE LASY NA GRZYBY!


Trwa ładowanie

Trwa ładowanie