Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Ośrodek Sanatoryjno-Wypoczynkowy Posejdon

Wypromuj
swój obiekt!
Obiekt w bazie od: 2009-02-10
Cena od:
70 PLN (całość) Szczegóły
Kategoria:
sanatorium
Adres:
Ośrodek Sanatoryjno-Wypoczynkowy Posejdon
ul. Spacerowa 38
78-100 Kołobrzeg
woj. zachodniopomorskie
Polska
Strona:
www.posejdon.kolobrzeg.pl/
Tel.:
(94) 355-xx-xx Pokaż numer
Tel.:
(94) 355-xx-xx Pokaż numer
fax:
94 354-xx-xx Pokaż numer
Brak ocen

Oceń obiekt

 • Opis

  Rodzaj pokoju Zakres cenowy Rodzaj ceny
  1 osobowe 70 PLN - 150 PLN za pokój
  2 osobowe 120 PLN - 250 PLN za pokój
  3 osobowe 165 PLN - 300 PLN za pokój
  Ośrodek wypoczynkowy "POSEJDON" w Kołobrzegu znajduje się w zachodniej dzielnicy miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie rozległego parku nadmorskiego, około 200 metrów od portu i plaży oraz 600 metrów od centrum . Z północno-zachodniej strony bliskie sąsiedztwo wejścia do portu oraz latarni morskiej, zaś ze strony północno-wschodniej bliskość mola sprawia, że spacery w owe miejsca stają się nieuciążliwe dla każdego turysty. Malowniczość położenia ośrodka wynika z faktu, że pobliski kanał portowy niemalże okala budynki ośrodka wypoczynkowego.

  Ośrodek "POSEJDON" składa się z dwóch trzypiętrowych budynków hotelowych mogących przyjąć jednorazowo 250 gości. Budynek pierwszy, w którym zlokalizowano siedzibę administracji zarządzającej dwoma ośrodkami: Ośrodkiem Sanatoryjno-Wypoczynkowym "POSEJDON" w Kołobrzegu oraz Ośrodkiem Wypoczynkowym w Dźwirzynie, to głównie część hotelowa ośrodka. Do dyspozycji gości oddajemy pokoje 1, 2, 3-osobowe o standardowym wyposażeniu. W każdym znajduje się łazienka z kabiną natryskową, telewizor, radioodbiornik, telefon, czajnik elektryczny i sprzęt plażowy. Pokoje od strony zachodniej posiadają obszerne balkony.

  Na parterze budynku znajduje się recepcja obsługująca cały ośrodek. Do głównego budynku przylega budynek stołówki, gdzie wydawane są śniadania, obiady i kolacje. Poza tym w budynku znajduje się sklep firmowy, biblioteka, zakład fryzjerski oraz kawiarnia. Między obydwoma budynkami ośrodka rozciąga się pas zieleni oraz znajdują się parkingi niestrzeżone. Teren ośrodka jest ogrodzony.

  W drugim budynku, na dwóch kondygnacjach mieści się baza zabiegowa wykonująca usługi w zakresie leczenia chorób endokrynologicznych, układu krążenia, układu oddechowego oraz narządów ruchu ( dokładne informacje znajdziecie Państwo na stronie SANATORIUM). Na pozostałych kondygnacjach umieszczono pokoje hotelowe. W celu podniesienia komfortu oraz dla wygody korzystających z usług naszego ośrodka wczasowego w każdym z budynków zamontowane zostały windy.

  Planujemy wybudowanie łącznika pomiędzy obydwoma budynkami, aby pacjenci, którzy korzystają z usług sanatoryjnych nie musieli wychodzić na zewnątrz budynku. Na terenie ośrodka istnieje możliwość organizowania imprez plenerowych przy ognisku. Zapraszamy na pobyty:
  - lecznicze - rehabilitacyjne - wypoczynkowe.

  Sklep firmowy znajdujący się w budynku głównym oferuje wyroby w cenach producentów: firanki, lambrekiny, obrusy, bieżniki, serwetki firm: Fabryki Firanek i Koronek "HAFT" S.A. oraz Zakładów Przemysłu Jedwabniczego "WISTIL" S.A. z Kalisza, wyroby pościelowe firm: Zakładów Przemysłu Bawełnianego "BIELBAW" S.A.,
  wyroby porcelanowe firm: Zakładów Porcelany "ĆMIELÓW" S.A., Porcelany "CHODZIEŻ" S.A. oraz Zakładów Porcelany "Lubiana".

  Sklep czynny jest w dni robocze w godzinach od 10:00 do 17:00 oraz soboty w godzinach od 10:00 do 14:00.

  Kawiarnia zlokalizowana w budynku ośrodka wypoczynkowego czynna jest codziennie w godzinach od 8:00 do 24:00. Można tutaj zaopatrzyć się w napoje chłodzące oraz prasę, można także posiedzieć przy muzyce lub potańczyć.
  Zakwaterowanie, wykwaterowanie:
  od 14:00 do 10:00
  Do dyspozycji gości:
  Siłownia / fitness, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego
  Udogodnienia:
  Możliwość zlecenia prasowania, Udogodnienia dla niepełnosprawnych, Możliwość zlecenia prania
  Na terenie obiektu:
  Bar
  Dla zmotoryzowanych:
  Parking
  Szczegóły lokalizacji:
  Obiekt znajduje się w Kołobrzegu:
  - na Solnych Zdrojach

Nasza propozycja:

  
 • Apartamenty "Osiedle Wybrzeże"

  apartament
  Ustronie Morskie cena od 38 PLN/os.

  Zapraszam serdecznie. Grudzień od 500 zł za pobyt tygodniowy dla 2 osób w naszych Apartamentach.


Trwa ładowanie