Sanatorium Uzdrowiskowe Wital

Wypromuj
swój obiekt!
Obiekt w bazie od: 2010-11-04
Kategoria:
sanatorium
Adres:
Sanatorium Uzdrowiskowe Wital
ul. Wczasowa 7
19-500 Gołdap
woj. warmińsko-mazurskie
Polska
email:
Zapytaj o nocleg
Strona:
www.sanatorium.com.pl
Tel.:
(87) 615-xx-xx Pokaż numer
Brak ocen

Oceń obiekt

 • Opis

  Zapraszamy do Sanatorium Uzdrowiskowego „Wital”, pięknie położonego nad Jeziorem Gołdap, w otoczeniu Puszczy Rominckiej. Jako uzdrowisko klimatyczno-borowinowe bazujemy głównie na leczeniu borowinami, których ogromne złoża znajdują się w okolicy pobliskiej wsi Niedrzwica. Dodatkowym atutem jest wysoka jakość tutejszych wód gruntowych, które na większych głębokościach posiadają cechy wód mineralnych i solanek. Aktualne badania potwierdzają, że jesteśmy Sanatorium o najczystszym powietrzu w całej Polsce.
  Baza hotelowa i zabiegowa powstała w wyniku adaptacji byłej siedziby Goeringa „Robinson”. Dysponujemy ponad 500 miejscami hotelowymi w pokojach 2- i 3-osobowych - wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym. Piękny sosnowo-świerkowy las zapewnia szczególny mikro klimat.
  Nasza kuchnia daje możliwość poznania znakomitych potraw regionalnych, a także specyficznych diet . Oferujemy też dietę „1000 kcal” - umożliwiającą szybkie zredukowanie nadwagi lub otyłości.
  Kuracjusze korzystają z nowoczesnej i wszechstronnej bazy zabiegowej, dzięki czemu możemy zapewnić kompleksowe oraz bezpieczne leczenie o wysokiej skuteczności.
  Specjalizujemy się w leczeniu chorób narządu ruchu, górnych i dolnych dróg oddechowych, układu krążenia oraz schorzeń psychosomatycznych . Oferujemy zabiegi z następujących dziedzin: światłolecznictwo, elektrolecznictwo, magnetoterapia, ultrasonoterapia, hydroterapia, balneoterapia, aerosoloterapia, kinezyterapia, masaż leczniczy, termoterapia i krioterapia miejscowa (azot) oraz krioterapia ogólnoustrojowa (kriokomora niskich temperatur). Posiadamy także całoroczny kryty basen z natryskami
  i masażem do zajęć kinezyterapeutycznych.
  Naszą kadrę stanowi profesjonalny, wykwalifikowany personel. Współpracujemy z doskonałymi specjalistami, takimi jak lekarz rehabilitacji medycznej, balneolog, neurolog, ortopeda, internista, pulmonolog, laryngolog i psycholog.
  W wolnym czasie nasi goście i kuracjusze mogą skorzystać z atrakcyjnych wycieczek do wartych obejrzenia miejsc położonych w Gołdapi i okolicach, np. mosty w Stańczykach, piramida w Rapie, widokowa kolej linowa na Pięknej Górze, Tatarska Góra, „Safari Północy” i wiele innych. Organizujemy też wycieczki do Wilna.
  Do dyspozycji gości:
  Basen, Miejsce na ognisko
  Udogodnienia:
  Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  Dla zmotoryzowanych:
  Parking
  Atrakcje dla dzieci:
  Plac zabaw dla dzieci
  Dla biznesu:
  Sala konferencyjna
  Internet:
  Internet
  Wyżywienie:
  Wyżywienie (Śniadanie)
 • Zapytaj o nocleg

  Odśwież obrazek

  Czy wiesz, że możesz wysłać to samo zapytanie do wielu obiektów
  jednocześnie?

  Sprawdź usługę Zapytanie zbiorcze!

  Usługa „Zapytanie zbiorcze” wymaga zalogowania do konta użytkownika w serwisie eholiday.pl


Trwa ładowanie

Trwa ładowanie